Elektronická evidence tržeb

eet pokladny

EET byla spuštěna v prosinci 2016

Elektronická evidence tržeb spočívá v tom, že je evidována každá platba a zákazník obdrží od obchodníka účtenku s unikátním kódem. Postup bude takový, že nejpozději při uskutečnění evidované tržby odešle obchodník datovou zprávu prostřednictvím internetového připojení na server Finanční správy, kde budou informace uloženy, a bude vygenerován unikátní kód. Tento kód bude ihned odeslán zpět obchodníkovi na jeho koncové zařízení, které jej vytiskne na účtenku. Každý den půjde řádově o miliony operací, jedná se tedy o poměrně revoluční krok.

Prezident České republiky podepsal 30.3.2016 Zákon o evidenci tržeb a jeho doprovodný zákon. Oba tyto zákony vyšli ve Sbírce zákonů v dubnu a platit začali od května. Po té bude následovat sedmiměsíční lhůta na přípravu pro podnikatele a budou také zajištěna technická infrastruktura a řešení EET. Elektronická evidence bude v 1. vlně spuštěna v prosinci tohoto roku.

  • od 1. prosince 2016 se EET týká - Ubytování, stravování a pohostinství
  • od 1. března 2017 se zapojí segmenty maloobchod, velkoobchod
  • od 1. března 2018 se připojí podnikatelé provozující všechny ostatní činnosti , tzn. svobodná povolání (účetní, právnící, lékaři), doprava, zemědělství
  • od 1. června 2018 se jako poslední zapojí řemesla a výrobní činnosti

Proto Vám nabízíme pokladní systém Lynx. S touto ryze českou značkou mám již mnohaleté zkušenosti, v oblasti PC, serverů a pokladních systémů.

 

Máte zájem o řešení EET? Napište nám:

 

Jméno a příjmení(*)
Please type your full name.

Telefon(*)
Neplatný vstup

Vaše zpráva(*)
Neplatný vstup

E-mail(*)
Invalid email address.

Opište prosím kontrolní kód(*) Opište prosím kontrolní kód
Neplatný vstup

Rychlý kontakt

Ing. Jakub Žatečka
Komenského 43, Rychnov n. Kn.

tel: 491 513 605, 608 463 186
e-mail: jzatecka@gmail.com

pondělí - pátek 7.00 - 16.00

O nás

Naše firma vznikla transformací fyzických osob a na trhu IT se pohybujeme již od roku 1994 a máme bohaté 22 leté zkušenosti v této oblasti. Mimo oprav a servisu patří mezi naše služby dodávky veškerých komodit, PC, notebooků, tiskáren, kopírek, monitorů, tonerů, náplní a mnoho dalších. Záruční i pozáruční servis všech těchto zařízení. Dále pak nabízíme správu sítí, vzdálený dohled, kamerové systémy

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s maximální péčí pro pokrytí jeho konkrétních požadavků.