Servis a opravy tiskáren

Záruční a pozáruční opravy a servis tiskáren

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis všech typů známých tiskáren a multifunkčních zařízení.

servis u vasJeden z nejúčinnějších prostředků prevence poškození Vašeho zařízení, je kompletní prohlídka, vyčištění a nastavení výpočetní techniky. Díky pravidelným prohlídkám předejdete zbytečným nákladům, které souvisí s poruchou zařízení, či nižší produktivitou práce způsobenou nefunkčním HW.

Profylaxe jsou účinné zejména tam, kde je výpočetní technika využívána denně, případně se při jejím využívání střídá řada uživatelů. Pravidelné profylaxe mohou výrazně prodloužit životnost HW, který plánujete využívat nad rámec standardní záruční doby a také zabránit řadě poruch a poškození.

V případě, že je Vaše zařízení nutné opravit, je jedna z našich služeb, kterou se lišíme od konkurence, možnost zapůjčení po dobu opravy náhradní zařízení, aby jste mohli nadále v klidu pracovat.

 

Máte zájem o servis či opravu Vaší tiskárny? Napište nám:

 

Jméno a příjmení(*)
Please type your full name.

Telefon(*)
Neplatný vstup

Vaše zpráva(*)
Neplatný vstup

E-mail(*)
Invalid email address.

Opište prosím kontrolní kód(*) Opište prosím kontrolní kód
Neplatný vstup

Rychlý kontakt

Ing. Jakub Žatečka
Komenského 43, Rychnov n. Kn.

tel: 491 513 605, 608 463 186
e-mail: jzatecka@gmail.com

pondělí - pátek 7.00 - 16.00

O nás

Naše firma vznikla transformací fyzických osob a na trhu IT se pohybujeme již od roku 1994 a máme bohaté 22 leté zkušenosti v této oblasti. Mimo oprav a servisu patří mezi naše služby dodávky veškerých komodit, PC, notebooků, tiskáren, kopírek, monitorů, tonerů, náplní a mnoho dalších. Záruční i pozáruční servis všech těchto zařízení. Dále pak nabízíme správu sítí, vzdálený dohled, kamerové systémy

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s maximální péčí pro pokrytí jeho konkrétních požadavků.